Cukierki ślubne- najnowszy trend

Od kilku lat można zaobserwować fakt, że cukierki na wesela – https://z-milosci.pl/c/cukierki-dla-gosci-weselnych stały się nieodłącznym elementem ślubów i wesel, zarówno w Polsce jak i za granicą. Jest to nie tylko bardzo modne, ale również i praktyczne. Stosunkowo niewielkim nakładem finansowym można sprawić ogromną przyjemność gościom biorącym udział w imprezie.

Jakie mogą być cukierki dla gości weselnych?

Cukierki przeznaczone na wesele dla gości mogą posiadać bardzo efektowne nadruki na opakowaniach, które idealnie wpisywać się będą w charakter całego ślubu i jego motyw przewodni. Zawierać powinny datę ceremonii oraz imiona wybranków, a także dowolną grafikę lub fotografię. Cukierki ślubne można również wykorzystać na wiele sposobów, na różnych etapach przygotowań do wesela. Mogą być słodkim dodatkiem do zaproszeń na ceremonię, które wręcza się gościom osobiście. 

Należy zamówić słodycze z nadrukiem prezentującym motyw przewodni wesela, imiona młodej pary wybrana grafikę lub tekst, a nawet fotografię. Tak przygotowane cukierki dla gości weselnych staną się największą atrakcję wesela i ślubu. Powinny one także współgrać estetycznie z aranżacją sali weselnej i całego otoczenia. Sprawić powinny niewysłowioną przyjemność smakową wszystkim gościom.

Rodzaje cukierków na wesele- jakie mogą być?

Najpopularniejszymi cukierkami, które pojawiają się na weselach, są popularne krówki. Te tradycyjne polskie słodycze cieszą się uznaniem osób w każdym wieku. Mogą być kruche w środku lub mieć ciągnącą zawartość. Wyglądają bardzo efektownie, zawinięte w estetyczne, spersonalizowane etykietki. Można je ułożyć w wielkim koszyku i częstować gości weselnych przed urzędem lub kościołem albo rozdawać je podczas wesela. Często również wręcza się te słodycze, zapakowane w efektowne pudełka, torebki lub słoiczki, gościom na pożegnanie.

Cukierki, które mają na etykietach motyw przewodni ślubu i imiona nowożeńców, stanowią również efektowny element dekoracyjny, który współgra z aranżacją całej sali weselnej. Służyć będą również jako pyszna przekąska, którą układa się przy każdej zastawie stołowej lub przy wizytówkach. wystarczy ułożyć po kilka sztuk, aby uatrakcyjnić dekorację stołów, a także zachwycić gości. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie cukierków weselnych przy stole ze słodyczami oraz ciastami, a także na barze. Cukierki takie będą idealnym dopełnieniem wyglądu stołów i będą stanowiły istotny element menu weselnego.

Zaproszenia dla gości na ślub

Cukierki ślubne można wykorzystać nie tylko podczas ceremonii, ale również na kilka miesięcy przed planowaną uroczystością. Można ich użyć podczas osobiście składanych wizyt, podczas których wręcza się zaproszenia. Do karnetów dołączyć można kilka cukierków ślubnych z nadrukowanym motywem przewodnim. Słodycze takie mogą same w sobie być zaproszeniem, pod warunkiem że na etykiecie znajdować się będą wszelkie istotne informacje na temat miejsca i czasu ślubu i wesela. Cukierki ślubne, które są zarazem zaproszeniami, zapakować można w kolorowe woreczki z organzy lub w efektowne, kartonowe pudełka.