Naklejki na alkohol weselny – czym je ozdobić?

Pojedyncze butelki alkoholu weselnego często zostawiamy sobie po przyjęciu, by zachować je na dłużej jako ślubną pamiątkę. Wówczas spersonalizowana i pięknie ozdobiona naklejka na alkoholu weselnym będzie nam przypominać o tym wyjątkowym i wzruszającym dniu. Pytanie zatem brzmi, jak wybrać naklejki na alkohol weselny i jak je efektownie ozdobić?

Naklejki na alkohol weselny ze zdjęciem młodej pary

Najpopularniejszą ozdobą naklejek na alkohol weselny jest zdjęcie młodej pary. Takie zdjęcie dla lepszego efektu można dodatkowo umieścić w serduszku z czerwoną obwódką. Natomiast sama fotografia młodej pary może być zarówno romantyczna, jak i bardziej wesoła. W związku z czym, na zdjęciu młodzi mogą się przytulać, całować, pozować ze swoimi rodzicami, siedzieć na ławce w parku, czy po prostu uśmiechać się do siebie. To, jakie zdjęcie dołączymy do naklejki na alkohol zależy bowiem wyłącznie od naszego gustu i kreatywności.

Ponadto taką fotografię można też z powodzeniem ozdobić odpowiednią grafikę w postaci czerwonych róż, złączonych obrączek, malutkich serduszek, baloników lub modnych ostatnio słoneczników. 

Naklejki na alkohol weselny z rysunkiem młodej pary

Jeśli jednak nie chcemy umieszczać na alkoholowych naklejkach naszego zdjęcia, możemy postawić na oryginalny rysunek młodej pary. Obecnie w Internecie znajdziemy wiele ciekawych rysunków, które przedstawiają przyszłych małżonków stojących obok tortu, biegnących, skaczących lub trzymających się za ręce.

Stworzenie unikalnej grafiki na alkoholową naklejkę można też zlecić specjalistom lub poprosić o jej wykonanie znajomego ze zdolnościami plastycznymi. Ważne, aby rysunek nie był zbyt duży, ponieważ na naklejce powinien zmieścić się jeszcze napis i data ślubu.

Naklejki na alkohol weselny z kokardkami

Współcześnie popularnym sposobem na ozdobienie alkoholowej naklejki jest też przyczepienie do niej gustownej kokardki. Takie kokardki wykonuje się z różnych materiałów, tak aby pasowały do innych dekoracji weselnych. Kokardki mogą być zarówno małe, jak i duże. Dobrym pomysłem będzie również umieszczenie takich samych kokardek na zaproszeniach oraz winietkach, dzięki czemu wszystkie dekoracje będą ze sobą spójne.

Plusem gustownych kokardek jest też możliwość ich samodzielnego wykonania i przyklejenia, co znacznie obniża koszt wykonania tej dekoracji. 

Naklejki na alkohol weselny z samoprzylepnymi kryształkami

Chcąc stworzyć piękną naklejkę na alkohol weselny, warto dodać do niej wypukłe i samoprzylepne kryształki. Co ważne, takie akcesoria możemy zamówić w niemal każdym sklepie z dekoracjami. Ponadto samoprzylepne kryształki wyglądają efektownie i świetnie się komponują z błyszczącymi zdobieniami na sali weselnej.

Decydując się na samoprzylepne kryształki, pamiętajmy aby nie przesadzić z ich ilością. Ponieważ kryształki powinny być tylko drobnym akcentem na alkoholowej naklejce, który delikatnie podkreśli charakter danego wesela. 

Podsumowując, naklejki na alkohol weselny można pięknie ozdobić i wcale nie trzeba na ten cel wydawać fortuny. Wystarczy odrobina kreatywności i dobry pomysł, aby stworzyć niepowtarzalną naklejkę na alkohol weselny, dzięki której zwykły alkohol stanie się wspaniałą pamiątką na lata.